Advanced Editor Tools


Advanced Editor Tools

Advanced Editor Tools (dříve TinyMCE Advanced) zavádí blok „Classic Paragraph“ pro blokový editor (Gutenberg). Pokud nejste zcela připraveni přejít na blokový editor nebo máte pluginy, které v něm (zatím) nelze použít, je použití bloku Classic Paragraph nejlepší volbou. Umožní vám nadále používat známý editor TinyMCE pro většinu úloh a zároveň vám poskytne plný přístup ke všem blokům a novým funkcím v editoru bloků.

Verze 5.5 pokračuje ve vylepšování a rozšiřování nových funkcí představených ve verzi 5.0 zásuvného modulu. Obsahuje vylepšené tlačítko „Vymazat formátování“, několik pokročilých nastavení pro tabulky a import a export nastavení do souboru.

Pokud chcete ve WordPressu 5.0 a novějších verzích nadále používat předchozí („klasický“) editor, má tento zásuvný modul možnost nahradit nový editor předchozím. Pokud dáváte přednost přístupu k oběma editorům vedle sebe nebo chcete uživatelům umožnit přepínání editorů, bude lepší nainstalovat plugin Classic Editor. Advanced Editor Tools je plně kompatibilní se zásuvným modulem klasický editor a podobnými zásuvnými moduly, které obnovují používání předchozího editoru WordPress.

STÁHNOUT


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..