Advanced Editor Tools

Advanced Editor Tools (dříve TinyMCE Advanced) zavádí blok „Classic Paragraph“ pro blokový editor (Gutenberg). Pokud nejste zcela připraveni přejít na blokový editor nebo máte pluginy, které v něm (zatím) nelze použít, je použití bloku Classic Paragraph nejlepší volbou. Umožní vám nadále používat známý editor TinyMCE pro většinu úloh a zároveň vám poskytne plný přístup ke všem blokům a novým funkcím v editoru bloků.

Verze 5.5 pokračuje ve vylepšování a rozšiřování nových funkcí představených ve verzi 5.0 zásuvného modulu. Obsahuje vylepšené tlačítko „Vymazat formátování“, několik pokročilých nastavení pro tabulky a import a export nastavení do souboru.

Pokud chcete ve WordPressu 5.0 a novějších verzích nadále používat předchozí („klasický“) editor, má tento zásuvný modul možnost nahradit nový editor předchozím. Pokud dáváte přednost přístupu k oběma editorům vedle sebe nebo chcete uživatelům umožnit přepínání editorů, bude lepší nainstalovat plugin Classic Editor. Advanced Editor Tools je plně kompatibilní se zásuvným modulem klasický editor a podobnými zásuvnými moduly, které obnovují používání předchozího editoru WordPress.

STÁHNOUT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru