Website Builder by SeedProd

SeedProd je jedním z nejlepších pluginů pro WordPress, který je určen pro vytváření webových stránek. Toto řešení je ideální pro všechny, kteří chtějí rychle vytvářet landing stránky a začít okamžitě s jejich propagací.

Hlavní funkce pluginu SeedProd

SeedProd poskytuje řadu vysoce funkčních funkcí, které umožňují snadno vytvářet a publikovat odpovídající landing stránky. Některé z jeho hlavních funkcí zahrnují: možnost vytvářet stránky  založené na šabloně, nastavení vlastního designu a podobu stránky, použití vlastního HTML kódu a kódu CSS, nastavení, které umožňuje přesměrovat návštěvníky na jinou stránku po odhlášení, možnost přidat neomezený počet formulářů a další.

Instalace

Instalace pluginu SeedProd je velmi jednoduchá. Stačí přejít do sekce pluginy  a vyhledat „SeedProd“. Stáhnout a nainstalovat plugin a poté jej aktivovat. Poté jej můžete použít k vytváření předběžných stránek.

Hodnocení

SeedProd je velmi kvalitní plugin pro WordPress, který je skvělým řešením pro vytváření landing stránek. Poskytuje mnoho užitečných funkcí a může být snadno nainstalován a použit.

STÁHNOUT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru