WP Multibyte Patch

WP Multibyte Patch je plugin WordPressu, který umožňuje uživatelům vytvářet a publikovat obsah ve více jazycích na svých webech. Plugin je navržený tak, aby umožnil uživatelům snadno publikovat různé verze stránek v závislosti na jazyce. Tím se zaručí, že každý uživatel bude mít stejné uživatelské zkušenosti, ať už je ve svém vlastním jazyce nebo v jiném.

Hlavní funkce:

WP Multibyte Patch nabízí uživatelům širokou škálu funkcí pro zvýšení funkcí multijazyčnosti. Plugin umožňuje vytvářet a publikovat stránky ve více jazycích, stejně jako automatickou překlad stránek do jiných jazyků. Uživatelé mohou také přidávat různé jazyky ke svým weblogům, stejně jako nastavit jazykové preference stránek. Plugin také nabízí funkce pro ladění a ladění nastavení pluginu.

Instalace:

Instalace pluginu je velmi jednoduchá. Uživatelé musí plugin stáhnout ze stránek WordPressu a nainstalovat jej do svého webu pomocí Správce pluginů. Po úspěšné instalaci je plugin připraven k použití.

Hodnocení:

WP Multibyte Patch je skvělý plugin, který poskytuje uživatelům širokou škálu funkcí pro zvýšení jejich multijazyčnosti. Plugin je velmi snadno instalovatelný a uživatelé mohou využít jeho mnoho funkcí pro úspěšné vytváření a publikování obsahu ve více jazycích. Celkově lze tento plugin doporučit všem, kteří chtějí svůj web více jazyčný.

STÁHNOUT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru