3 pluginy pro odpočet času

Před nedávném jsem publikoval článek  3 skvělé pluginy oznamující Váš příchod, který se zabýval odpočtem času na webu než spustíte nový projekt. Co ale dělat, jestliže už web máte a jen potřebujete oznámit spuštění jeho určité části. Například členské sekce nebo slev.

The Countdown

the_countdown

Šikovný plugin, který Vám odpočítá čas a poté provede definovanou akci. Lze si tak například definovat do sidebaru odpočet času po kterém se stránka přesměruje jinam. Trochu asertivní, ale jinak ultimátní řešení jak upozornit na novinku na svém webu.

the_countdown_počítadloWidget jako takový má poměrně dost nastavení a podporuje i shortcode. Existuje i placená verze, ale kdo hledá jednoduchost tak mu tento plugin bude plně dostačovat.

Stáhnout The Countdown

[nextpage title=“Uji Countdown“]

Uji_Countdown

Tento plugin je již o něco propracovanější. Můžete si nastavit vlastní theme, podporuje widgety a v neposlední řadě lze vkládat přes ikonku přímo v editoru do článku odpočet. Stejně tak jako předchozí plugin umí po skončení odpočtu uživatele přesměrovat, ale není to povinné. Díky tomu že je napsan v modermím HTML 5 je výrazně flexibilnější a přišel mi i uživatelsky přívětivější. V pluginu je též možné si po našem pojmenovat dny, hodiny, minuty a sekundy. Existuje i PRO verze tohoto pluginu, která nabízí například responzivní vzhled počítadla.

Uji_Countdown_detail

Stáhnout Uji Countdown

[nextpage title=“T(-) Countdown“]

t(-)Countdown

T(-) Countdown je pro mě absolutním vítězem. Sice po prvnotním nainstalování jsem byl trochu zklamán, jediné co mi připadlo na widgetu zajímavé jsou předefinované vzhledy. Ale zdání klame.

t(-)Countdown2t(-)Countdown3

Teprve když jsem začal zkoumat možnosti pluginu hlouběji, tak jsem zjistil proč je tak populární. Množství nastavení je neuvěřitelné. Právem se stává vítězem dnešního minitestu.

Stáhnout T(-)Countdown

Jaké máte zkušenosti s pluginy na odpočet času? Používáte nějaký? Podělte se v o své zkušenosti v diskuzi.
[mashshare]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru