3 skvělé pluginy oznamující Váš příchod

Kdo dnes tvoří bez marketingu jako by nebyl. Mít dnes skvělý projekt nestačí, je nutné o něm dát vědět. A to i dokonce v okamžiku kdy ještě nic k ukázání nemáte. Jednou z možností jak dát o sobě vědět je spustit webovou stránku bez obsahu. K čemu je to dobré? Můžete na ní třeba umístit odpočet do startu projektu a zároveň formulář k přihlášení odběru novinek. Tím můžete získat potencionální zákazníky Vašeho budoucího projektu a s hezkým odpočtem času zvyšovat jejich nedočkavost pro Váš nový Startup.

Dnes představím tři pluginy, které nejenom toto dokážou, ale i mnohem víc.

Coming Soon Page & Maintenance Mode by SeedProd

coming_soon_seed_prod

Šikovný plugin s množstvím nastavení pro skutečné hračičky. Mimo možnosti obligátního oznámení o spuštění projektu, lze například měnit pozadí stránky či desing. Je též přítomna podpora editace CSS stylu a docela překvapivě i SEO nastavení. Plugin můžete používat i jako maintance mod, když něco děláte na webu a máte k dispozici i náhled webu.

comming_soon_nahled

Pro úplnost ještě zmíním i jedno negativum na které jsem narazil, bohužel plugin neobsahuje odpočet času.

Stáhnout Coming Soon Page & Maintenance Mode by SeedProd

[nextpage title=“Easy Coming Soon“]

easy_comming_soon

Druhý plugin jenž jsem testoval vypadá podstatně lépe a celkově na mě působil lepším dojmem. Plugin umožňuje nastavení uvítací hlášky a zadat formulář k přihlášení k odběru. Lze též nastavit odkazy na Facebook, Twitter a Google+. Pro kontrolu lze nastavit i Google analytics a i u tohoto pluginu existuje náhled.

easy_comming_soon_detail

Základní nastavení není špatné, ale kdo připravuje něco většího měl by určitě šáhnout po PRO variantě tohoto pluginu. Stojí sice 39 dolarů, ale výsledek stojí za to. V PRO variantě je například k dispozici několik graficky odlišných template s mimo jiné oblíbeným odpočtem času. Dále k dispozici i Neswletter s možností integrace s službami pro odesílání e-mailu jako je například Mailchip či Aweber. Tato featura se velmi hodí, když nasbíráte množství kontaktu a chcete jej informovat o novinkách.

easy_comming_soon_templatePRO varianta obsahuje i další desítky nastavení takže za to vážně stojí, ale dobře poslouží i FREE varianta.

Stáhnout Easy Coming Soon

[nextpage title=“Coming Soon Page“]

comming_soon_page

Asi nejlepší dnes testovaný plugin, jestliže neuvažujete o PRO variantě pluginu Easy Comming Soon. Má velmi jednoduché nastavení a přitom obsahuje vše nač si člověk vzpomene. Má několik nej, kterýma se ostatní pluginy pyšnit nemohou. Už v základu obsahuje odpočet času. Zní to jako triviálnost, ale ostatní developeři si za toto nechávají platit. Umí též nadefinovat odběr emailu a v i v základu je na výběr z několika pozadí.

commin_soon_page_detail

Tímto stává vítězem dnešního minitestu a vězte že to není vše co umí. Umí i SEO, zvládá i sociální sítě a mnoho dalšího.

Stáhnout Coming Soon Page

Jaké máte zkušenosti s „Comming Soon“ pluginy? Používáte nějaký? Podělte se v o své zkušenosti v diskuzi.
[mashshare]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru