Top 5 šablon pro magazíny

Šablon pro WordPress je velké množství, ale jak už to bývá. Kvantita zdaleka není kvalita. Dnes ukážu TOP 5 šablon o kterých si myslím, že jsou kvalitní. A nejenom proto že dobře vypadají, ale také že mají propracovanou administraci a nejsou bugové. Což jsou věci, které na první pohled nejsou vidět a musí se prostě zažít.

Daily Edition

daily_edition

Dnes již léty prověřená klasika od známé společnosti WooThemes, které byla průkopníkem kvalitních šablon pro WordPress. Jako první mimo dobrého vzhledu přinesla i kvalitní administraci a pravidelné aktualizace.

Demo

Stáhnout

Sahifa

skvělá šablona od studia TieLabs, která změní Váš WordPress v profesionální magazín. Featur je tolik, že je nelze ani vyjmenovat. Jakožto i jiné šablony od TieLabs, má i tato šablona skvělou administraci a příznivou cenu.

sahifaDemo

Stáhnout

Gonzo

gonzo

se hodí spíše pro menší magazíny, ale to neubírá na kvalitě této šablony. Vývojář Ollie McCarthy odvedl skutečně vzornou práci a počet prodejů této šablony svědčí o tom, že si to nemyslím sám.

Demo

Stáhnout

newspaper

Ač název této šablony evokuje spíše seriozní novinařinu, tak opak je pravdou hodí se více na odlehčené weby jako jsou lifestylove magazíny či bulvár. TagDiv nabízí více šablon, ale tato mi příjde nejpovedenější.

Demo

Stáhnout

Jarida

jarida

Nemohl jsem si to odpustit, ale prostě TieLabs jsou moji oblíbenci a tak i poslední šablona je od nich. Opět skvělé zpracování s nekonečnýma možnostma jak si magazín přetvořit k obrazu svému. Nechybí množství reklamních pozic a samozřejmě přehledná administrace.

Demo

Stáhnout

Jaký je Váš oblíbený developer? Čí používáte šablony?

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru