Contact Form by WPForms

Po Contact Form 7 je plugin WPForms další skvělý nástroj pro tvorbu formulářů WordPress metodou drag & drop, který je jednoduchý a výkonný.

WPForms vám umožní vytvořit krásné kontaktní formuláře, formuláře pro zpětnou vazbu, formuláře pro přihlášení k odběru, platební formuláře a další typy formulářů pro vaše stránky během několika minut, nikoli hodin! Díky předpřipraveným šablonám formulářů a pracovním postupům je WPForms nejpřívětivějším pluginem kontaktních formulářů pro začátečníky na trhu. WPForms obsahuje integraci pro oblíbené nástroje pro tvorbu stránek, jako je blokový editor WordPressu (Gutenberg), klasický editor, Elementor a Divi, takže celý proces je bezproblémový. WPForms je 100% mobilně responzivní řešení kontaktních formulářů, takže vaše kontaktní formuláře budou vždy vypadat skvěle na všech zařízeních (mobil, tablet, notebook i stolní počítač).

Kontaktní formuláře WPForms jsou také vysoce optimalizované pro výkon webu a serveru, protože důležitost rychlosti běhu formuláře je zásadní, pokud jde o SEO, marketing a konverze.

STÁHNOUT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru