Custom Post Type UI

WordPress plugin Custom Post Type UI je plugin, který umožňuje snadné vytváření a úpravy vlastních typů příspěvků a taxonomií. Plugin poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní pro vytváření a úpravy typů příspěvků, taxonomií, meta boxů a dalších funkcí. Plugin také poskytuje možnost přizpůsobení vzhledu a stylu vlastním potřebám.

Jak funguje:

Plugin umožňuje uživatelům vytvářet a upravovat typy příspěvků a taxonomií pomocí intuitivního uživatelského rozhraní. Uživatelé mohou vytvářet a upravovat vlastní typy příspěvků, taxonomie a meta boxy pomocí jednoduchých formulářů. Po vytvoření typu příspěvku mohou uživatelé nastavit vlastní možnosti a vlastní pole a upravit je tak, aby odpovídaly jejich potřebám. Plugin také umožňuje přizpůsobit vzhled typu příspěvku s vlastními styly a šablony.

Funkce:

Plugin poskytuje následující funkce:

– Možnost vytváření a úpravy typů příspěvků
– Možnost vytváření a úpravy taxonomií
– Možnost vytváření a úpravy meta boxů
– Možnost přizpůsobení vzhledu a stylu
– Možnost vytváření a upravování vlastních polí
– Možnost vytváření a úpravy vlastních šablon

Hodnocení:

WordPress plugin Custom Post Type UI je užitečný nástroj pro vytváření a úpravu vlastních typů příspěvků a taxonomií. Plugin poskytuje intuitivní uživatelské rozhraní, které umožňuje rychle vytvořit a upravit vlastní typy příspěvků, taxonomie a meta boxy.

STÁHNOUT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru