Gutenberg Template and Pattern Library

Gutenberg Template and Pattern Library je plugin WordPressu, který umožňuje uživatelům snadno vytvářet a upravovat šablony a vzory pro Gutenberg. Plugin umožňuje vytvářet, upravovat, ukládat a přenášet šablony a vzory Gutenbergu. Plugin také umožňuje uživatelům sdílet své šablony s ostatními uživateli prostřednictvím WordPressu.

Funkce

Plugin poskytuje následující funkce:

– Knihovna šablon Gutenbergu: uživatelé mohou vybrat z široké škály šablon Gutenbergu, které jsou k dispozici v knihovně. Tyto šablony jsou navrženy tak, aby usnadnily vytváření stránek a příspěvků.

– Knihovna vzorů: tato knihovna poskytuje uživatelům možnost vybrat si z několika vzorů pro jejich stránky a příspěvky. Uživatelé mohou snadno zkopírovat a vložit vzory do svých stránek a příspěvků, což jim umožní rychle a snadno vytvořit profesionální webové stránky a příspěvky.

– Funkce tisku: plugin také umožňuje uživatelům tisknout své stránky a příspěvky ve formátu PDF, aby mohli sdílet svůj obsah se svými přáteli nebo zákazníky.

Instalace

Instalace pluginu Gutenberg Template and Pattern Library je velmi jednoduchá. Nejprve si stáhněte plugin ze stránek WordPress.org a nahrajte jej do svého kořenového adresáře WordPressu. Poté se přihlaste do svého účtu WordPressu a jděte do Pluginy a klepněte na Aktivovat. Jakmile je plugin aktivován, můžete začít používat jeho funkce.

STÁHNOUT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru