MonsterInsights – Google Analytics Dashboard for WordPress

S více než 3 miliony aktivních instalací je MonsterInsights nejoblíbenějším pluginem Google Analytics pro WordPress.

Věříme, že je snadné zdvojnásobit návštěvnost a prodeje, když přesně víte, jak lidé vaše webové stránky vyhledávají a používají. MonsterInsights vám zobrazuje analytiku a statistiky, na kterých záleží, takže můžete s jistotou rozvíjet své podnikání.

Ve službě MonsterInsights vám umožníme „bez námahy“ správně propojit váš web WordPress se službou Google Analytics, takže můžete začít přijímat rozhodnutí založená na datech a rozvíjet tak své podnikání.

Na rozdíl od jiných pluginů Google Analytics vám MonsterInsights umožní zapnout všechny pokročilé funkce sledování Google Analytics pomocí několika kliknutí (není třeba najímat vývojáře).

Nejlepší na tom je, že MonsterInsights je dodáván s analytickým panelem pro WordPress, který vám zobrazuje akční analytické přehledy přímo v ovládacím panelu WordPressu. Vytvořili jsme přizpůsobené přehledy, které odstraňují zbytečnosti a zobrazují pouze důležité statistiky, takže přesně vidíte, co funguje a co ne!

Jednoduše řečeno, MonsterInsights je nejkomplexnější doplněk Google Analytics pro WordPress, který je jednoduchý a zároveň umí téměř vše na co si vzpomenete. Oproti Google Kit, který sám o sobě není špatný je tento plugin někde jinde.

To je důvod, proč miliony malých firem a špičkových společností, jako jsou Microsoft, Bloomberg, FedEx, Yelp, Subway atd. používají MonsterInsights k nastavení služby Google Analytics na svých stránkách WordPress.

STÁHNOUT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru