Představení: Hubnutísúsměvem.cz

Dneska bych rád představil magazín, který se zabývá problém jenž trápí spousty z nás. Bez váhání tento problém pojmenuji a je to obezita.

Obezita

Obezita* ohrožuje 18,5 % Čechů, z toho téměř 20 % mužů a 18 % žen, mírnou nadváhou trpí 47 % mužů a 33 % žen. Průměrná hodnota BMI (indexu tělesné hmotnosti) obyvatel České republiky dosáhla 25,2, což je těsně nad horní hranicí normální zdravé váhy. Hmotnost souvisí se zdravým pohybem i vyváženou stravou. Vliv na kondici každého z nás mají mimo jiné i volnočasové fyzické aktivity, jako jsou sport a fitness. Výsledky výběrového šetření byly v tomto ohledu alarmující: 40 % dospělých Čechů se nevěnuje žádné sportovní ani rekreační pohybové aktivitě. Fyzický pohyb je bližší mužům, kteří mu věnují průměrně 3,6 hodiny týdně, zatímco ženy jen 3,2 hodiny. Ženy dbají spíše na stravování než na cvičení. Pozitivní je, že více jak 21 % žen jí ovoce dvakrát i vícekrát denně. V takové míře si jej dopřává jen 12 % mužů. S velkým rozdílem ženy předhánějí muže i v konzumaci zeleniny.

Tento problém je na internetu hojně řešený a tak nepřekvapí, že i já se tomu věnuji. Provozuji magazín Hubnetesusmevem.cz a na téma hubnutí jsem publikoval velké množství článků. Jelikož je to téměř nevyčerpatelné téma, tak mám předpřipravené články nejméně na půl roku dopředu a rozhodně nekončím. Je to prostě až příliš závažné téma aby šlo pokrýt pár články.

Obezita a hubnutí věčné téma

Rád bych doporučil následující články, protože věřím že mohou být inspirativní a přinutí se zamyslet každého z nás nad svým životním stylem.

Jak rychle zhubnout

  • Kromě fyzického vzhledu ovlivňuje váha člověka v mnoha ohledech. Může to být celková kvalita života, sebevědomí, deprese, zdravotní rizika a fyzická neschopnost…

Efektivní hubnutí

  • Mnoho z nás žije svůj život jako zvířata v ohradě. Stvořeni k pohybu se příliš často zavíráme do klece. Máme těla stvořená k tomu, abychom se proháněli po savanách, ale žijeme životním stylem určeným k přesunům z postele na snídaňový stůl, na sedadlo v autě…

Chirurgický zákrok na snížení hmotnosti

  • Pokud sledujete, jak vaše váha stoupá, a trápí vás přibývající kila, možná vás zajímá, zda operace na hubnutí opravdu funguje. Je možné zabránit budoucímu přibírání na váze tím, že se podrobíte známé chirurgické…

Tento magazín pro Vás nemusí být jenom zdrojem informací pro vlastní potřebu, ale i byznysovým parťákem. Je zařazen do sítě magazínu, který lze využít pro linkbuilding za velice příznivé ceny. Máte-li e-shop, který se zabývá životním stylem je to ideální řešení pro Vás. Neváhejte prohlédněte si nabídku, je limitována.

* zdroj: CZSO

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru