Představení projektu: Levné-Webovky.cz

Velmi často dostávám dotazy od lidí co objevují internet až v dnešní době. Mnohdy se jen potřebují zorientovat ve světě internetu, ale většinou mají i chut‘ zkusit něco nového. Chtějí se přímo podílet na tvorbě stránek, nebo jim jde o jednoduchou vizitku. Dlouho jsem přemýšlel jak tuto niku uchopit až jsem vymyslel projekt Levné-webovky.cz. Tento projekt je určen právě zvídavým lidem co chtějí tvořit nebo mají zájem o vytvoření webu za pár minut.

Co jsou levne-webovky.cz?

jsou online nástroj pro tvorbu webových stránek založený na blokovém WYSIWYG editoru (What You See Is What You Get), ve kterém se pracuje principem drag&drop (chyť a pusť) přesouvání a vkládání prvků. Jedná se vlastně o nástroj, se kterým by měl své vlastní webové stránky dokázat vytvořit úplně každý. A to bez znalosti programovacích jazyků.

Pro koho je služba určena?

Editor pro tvorbu webových stránek je pro každého, kdo potřebuje rychle vytvořit hezký osobní nebo firemní web. S tímto editorem to nejen zvládnete, ale může do svých stránek jednoduše vkládat další prvky jako jsou obrázky, nadpisy, textové bloky, prezentace, ceníky, galerie, videa a spousty dalších modulů. Pomocí stránky levne-webovky.cz můžete snadno vytvořit web například pro malé firmy, živnostníky, řemeslníky, kreativce nebo třeba i restaurace. Oboru ani způsobu využití se meze nekladnou. Webovou stránku by měl s touto službou dokázat vytvořit skutečně téměř každý. V editoru vám nebude chybět nic, co je důležité pro vytvoření kvalitní webové stránky.

Co služba umí

Levne-webovky jsou jednoduchý vizuální drag&drop (chyť a pusť) editor stránek, který byl vytvořen pro to, aby s ním dokázali webové stránky vytvořit i naprostí začátečníci. Webové stránky můžete vytvořit na jedné z 15 předpřipravených šablon nebo na prázdné stránce, na kterou jednoduše poskládáte celý web pomocí předpřipravených bloků.

Hlavní výhodou editoru je jednoduché a rychlé vytváření webových stránek, bez znalostí programování. Stránku jednoduše naklikáte pomoci přetahování předpřipravených bloků, které máte možnost dále upravit.

Mezi hlavní vlastnosti služby patří:

  • Schopnost vytvořit za pár minut webové stránky bez programování
  • Nástroj v češtině
  • Velký výběr předpřipravených bloků
  • Intuitivní ovládání
  • Naprosto zdarma

Ikdyž nepotřebujete žádné znalosti programování, tak jestliže ovládáte například  HTML a CSS, ale i JS můžete tyto znalosti využít v přímém editoru. Vytvořené stránky budete mít na doméně třetího řádu například: mojestranka.levne-webovky.cz.

Šablony

V editoru je zatím 15 profesionálně vypadajících šablon a rychle budou přibývat další. Z tohoto počtu sestavíte jakoukoliv stránku, která Vás napadne.

Přímo v editoru můžete provést test responzivity, abyste si dokázali představit, jak budou webové stránky vypadat na tabletu nebo mobilním telefonu. Tato užitečná funkce vám zásadně pomůže s finálním laděním vzhledu stránek, aby se zobrazovaly správně na různých zařízeních.

Ceník

A to nejlepší na závěr, služba je naprosto ZDARMA.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru