Prosincové novinky u Web4u.cz

Tradiční český hráč na poli hostingových služeb si pro nás přichystal novinky které ocení téměř každý zákazník. V rámci neustálého vylepšování našich služeb se rozhodli ke změně  infrastruktury.
Ke stávajícímu silnému partnerovi T-Mobile, v jehož datovém centru THP nadále Web4u zůstává, bude nově i působit tato společnost v serverovnách Českých Radiokomunikací. Tam vznikne i nově hlavní datové centrum a přestěhují se tam i kanceláře. Datové centrum DC Tower patří ke kritické infrastruktuře státu, nová lokalita nám tak poskytne spolehlivé a dlouhodobé řešení v rámci nejvyšších technologických a bezpečnostních standardů a umožní lepší škálovatelnost jejich služeb.


Web4U - domény, webhosting, servery

Kdy se bude a jak migrovat?

Doménové, e-mailové, webhostingové služby a virtuální servery budou přesunuty zcela bez výpadku. Dedikované (včetně managed dedikovaných) a zákaznické servery budou fyzicky stěhovány ve spolupráci s odbornou společností, která se specializuje na stěhování IT technologií.

Stěhování bude probíhat z kraje roku 2018 na přelomu ledna a února v několika fázích. O přesných termínech stěhování jednotlivých serverů bude Web4u předstihu informovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru