Rank Math SEO implementoval AI

Minulý týden se populární plugin Rank Math SEO dočkal významné aktualizace, která zahrnuje nový systém umělé inteligence. Funkce Content AI je produkt SaaS, který se chová jako osobní asistent pro psaní a zvyšuje pozice ve vyhledávání.

Vytvořili jsme funkci Content AI společnosti Rank Math, abychom revolučním způsobem změnili proces tvorby a optimalizace obsahu pomocí vlastní umělé inteligence, která dává SEO a marketérům obsahu konkurenční výhodu,“ řekl Bhanu Ahluwalia, CMO společnosti Rank Math.

Systém umožňuje uživatelům zkoumat, jak by měl jejich obsah vypadat na základě klíčového slova. Každá analýza klíčových slov stojí jeden kredit. Tato data jsou uložena na serveru uživatele, takže stejné klíčové slovo použité u více příspěvků nestojí nic navíc. Uživatelé získají pět kreditů zdarma po registraci uživatelského účtu u Rank Math. Pro další však musí přejít na jeden ze tří komerčních plánů, které se pohybují od 59 do 499 dolarů ročně.

Každý z komerčních plánů se dodává s určitým počtem kreditů. Jsou uváděny na trhu jako bezplatné doplňky, ale pro uživatele, kteří chtějí upgradovat pouze na kredity, nejsou „zdarma“. Tým uvádí, že pracuje na cenovém řešení, které by tento problém řešilo.

Uživatelé by měli vidět nový modul Content AI, který mohou povolit na obrazovce ovládacího panelu pluginu. V našich lokálních podmínkách to asi moc mít využití zatím nebude, ale umělou inteligenci zapojuje do svých řešení čím dál tím více větších hráčů a je to velká věc co změní v budoucnu tvorbu obsahu.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru