Co se stalo v lednu 2023

S obvyklým mírným zpožděním se vracím s pravidelným souhrnem dění na SuperWeby.cz za předchozí měsíc. Zveřejnil jsem 10 článků a tentokrát žádný web na prodej. To ale neznamená, že jsem nic netvořil. I v lednu jsem pracoval na AI přes Openai a opět jsem se posunul dál k dokonalému řešení. Vygeneroval jsem vyšší stovky článků a investoval vyšší částky do zakázkového SW pro AI.

Server

Přestože v máme v CZ spousty hostingů jako je Wedos, tak já stále pro sebe a své zákazníky posiluji především v serverech. Rozhodl jsem se přeskupit své servery a tak mají opět trochu jinou strukturu. Jednalo se o mé vývojové či prudukční servery, zákaznických se to netýkalo.

Články

V prosinci se podařilo zveřejnit 10 článků, a příští měsíc plánuji opět navýšení. Nově píše skvělé články LAM a Míša Dočkalová, které mimo textu pro tento web píše i skvělé knihy, tak si nějakou nezapomeňte koupit. Z článků za leden bych rád vypíchnul její článek s názvem Jaké změny čekají provozovatele e-shopů?, který pojednává o důležitých změnách pro e-shopy v roce 2023. Také bych rád ještě vypíchnul článek o dropshippingu v roce 2023 jenž představuje možnosti pro obchodníky. I v lednu pokračuje oblíbena rubrika Pluginy, kde přibylo pár nových hesel.

Weby

Na prodej se žádný nový web není, ale to neznamená že jsem netvořil vůbec žádný. V rámci testování AI jsem jich několik vytvořil a před pár dny mi Google schválil web plně vytvořený AI pro Adsense. Zajímavá nika a v únoru to ještě prozkoumám.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru