Co se stalo v listopadu 2021

Letošní listopad byl na události neskutečně bohatý. Ač venku zuří X-tá covidová vlna tak ve světě SuperWeby.cz se toho děje hodně. Asi nejviditelnější novinkou je množství článků, které jsem v listopadu zveřejnil. Nový obsah vznikal skoro obden a v prosinci dál zvedneme tempo tak, aby od nového roku postupně naběhl systém každodenních článků. Je to skutečně tak, od nového roku se můžete těšít na každodenní přísun novinek a inspirací ze světa podnikání a WordPressu.

A jaké články naše zbrusu nová redakce v listopadu přinesla?

Trendy v online byznysu pro rok 2022

Rok 2022 je za dveřmi a v oblasti online podnikání je třeba sledovat mnoho trendů. Chytrá zařízení budou hrát klíčovou roli při vyřizování různých záležitostí, od nakupování potravin až po nákupy či hledání zaměstnání. Internet už není jen doplňkem, ale součástí našeho každodenního života, protože mnoho lidí tráví více času na sociálních sítích. Níže uvádíme některé trendy v online podnikání v roce 2022. (více).

5 tipů jak připravit sociální sítě e-shopu na Vánoce

Během Vánoc se výrazně zvyšuje prodej v elektronických obchodech. Vzhledem k tomu potřebují e-shopy tipy jak připravit obchod a sociální sítě na sváteční sezónu. Níže uvádíme pět takových tipů. (více).

 

Vánoce

Co to je Facebook Pixel

Facebook je jednou z nejoblíbenějších sociálních sítí na světě. Možná jste už slyšeli, že Facebook nedávno oznámil Facebook pixel, který se snaží zavést jako povinný pro reklamy na Facebooku. Bylo by to něco, co by pomohlo vašemu podnikání? (více).

Nejlepší SEO tipy pro Vánoce 2021

I v této digitální éře lidé uctívají všemohoucího boha konzumu a proto uctívají Vánoce. Mnoho lidí si dokonce plánuje dovolenou a nákupy na svátky. Společnosti a prodejci se tak musí připravit na to že se nadcházející měsíce budou hektické. Získat vysoké pozice v organickém SEO je však herkulovský úkol. Měli byste se hodně snažit, abyste dostat svůj e-shop na přední pozice. (více).

A samozřejmě spousty dalších článků jenž se do našeho přehledu nevešly.

Black Friday 2021

I to byl zde velký fenomén a podařilo se uzavřít několik zajímavých spoluprací, zakázek, akcí na podporu linkbuildingu a v neposlední řadě získalo několik webů svého nového majitele.

Technologie

Serverová rodina se v listopadu rozrostla o další dva kousky a to o jeden server od společnosti Contabo a VPS od Hukotu. Zatím co první je plně dedikovaný stroj postavený na velmi výkonných procesorech EPYC. druhý je standartní VPS, které mám na testování nových technologií. Dlouhodobě zkoumám ovládací panely, abych mohl následně co nejkvalitněji a co nejefektivněji dále pracovat. Mimo obligátního Plesku a prověřeného ISPconfigu jsem začal nedávno testovat ovládací panel Hestia. Je to moderní ovládací panel, v podstatě pokračovatel již nevyvíjeného VestaCP.  Dle prvotních testování to vypadá nadějně a možná bude mít ISPConfig důstojného protivníka. Během pár měsíců přinesu podrobnou recenzi na tento zajímavý panel.

Listopad byl skutečně bohatý na události a já se již nyní těším, že podobně bohatý report vám přinesu již za měsic.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru