Co se stalo v prosinci 2022

S mírným zpožděním se vracím s pravidelným souhrnem dění na SuperWeby.cz za předchozí měsíc. Zveřejnil jsem 10 článků a tentokrát žádný web na prodej. To ale neznamená, že jsem nic netvořil. I já jsem naskočil do trendu #AI a zkoumám její možnosti. Zároveň pracuji na nové technologii pro generování obsahu, a jsem schopen nabídout automatizovaný magazín pro který píše články umělá inteligence. Mám již funkční řešení a požádání mohu zaslat odkaz.

Server

Přestože v máme v CZ spousty hostingů jako je Wedos, tak já stále pro sebe a své zákazníky posiluji především v serverech. Po delší době jsem nekupoval žádné další servery, ale pro změnu posiloval zálohování. Jedním z benefitů. kteří moji zákazníci mají je plné každododení zálohování.

Články

V prosinci se podařilo zveřejnit 10 článků, a příští měsíc plánuji opět navýšení. Nově píše skvělé články LAM a Míša Dočkalová, které mimo textu pro tento web píše i skvělé knihy, tak si nějakou nezapomeňte koupit. Z článků za prosinec bych rád vypíchnul její článek s názvem Jak zjistit, jestli vám někdo nekopíruje obsah webu?, který pojednává o tom jak zjistit zda vám někdo nekrade obsah. Pak bych rád ještě vypíchnul článek o platebních metodách jenž představuje možnosti pro obchodníky. I v prosinci pokračuje oblíbena rubrika Pluginy, kde přibylo pár nových hesel.

Weby

Jak jsem uvedl v perexu tento měsíc je bez nových webu, ale už nyní mohu slíbit že na prosinec budou minimálně 3 druhy e-shopu a doplnění vyprodaných.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru