Elementor Website Builder

Představuji nástroj pro tvorbu webových stránek WordPress bez omezení designu. Nástroj pro tvorbu webových stránek, který přináší špičkové návrhy stránek a pokročilé možnosti, jaké ve WordPressu dosud nebyly k vidění.

Elementor je přední řešení pro tvorbu webových stránek

Ať už jste webový designér, který hledá způsob, jak dosáhnout dokonalých webových stránek v pixelech, marketér, který se chce rychle dostat na internet, nebo vývojář, který chce rozšířit své možnosti, nástroj pro tvorbu webových stránek Elementor má to, co potřebujete – intuitivní drag-and-drop editor, pokročilé funkce návrhu a plně open-source přístup.

S Elementorem tvoříte stránky pouhým přetažením prvků a upravujete stránky živě a zároveň přesně vidíte, jak vypadají. Elementor nabízí funkci živého návrhu & inline editace, takže celý proces psaní a navrhování probíhá přímo na stránce, bez nutnosti stisknout tlačítko aktualizace nebo přejít do režimu náhledu. Funguje také perfektně s nástrojem Gutenberg i bez něj.

Profesionální funkce hned po instalaci

Díky jedinečným funkcím Elementoru můžete vytvářet webové stránky, které mají určitý „designérský nádech“. Mezi naše designové funkce patří např: Stíny rámečků, překryvy pozadí, efekty najetí, efekty nadpisů, animace, rozdělovače tvarů, gradientní pozadí a mnoho dalších.
100 předpřipravených šablon a bloků

Vyberte si z více než 100 krásných celostránkových šablon WordPress a přizpůsobte si je podle svého. Své webové stránky můžete také vytvořit výběrem a kombinací z více než 300+ bloků. Bloky jsou předpřipravené šablony sekcí, které lze snadno kombinovat do libovolné stránky. Bloky obsahují různé kategorie: služby, reference, výzvy k akci a další. Šablony Elementoru můžete ukládat a znovu používat na různých stránkách nebo je jedním kliknutím exportovat na jiný web.

Responzivní živé úpravy

Elementor Website Builder přichází s exkluzivní sadou nástrojů, která vám umožní vytvořit skutečně responzivní webové stránky zcela novým a vizuálním způsobem. Od různých velikostí písma, výplní a okrajů podle zařízení až po obrácené řazení sloupců – jedná se o nejvýkonnější nástroj pro tvorbu mobilních webů, který umožňuje vytvářet dokonalé responzivní weby.

Elementor nabízí desítky základních widgetů a mnoho dalších je v premium rozšíření. Premium od Elementoru je jedno z mála které mohu s klidným srdcem doporučit protože se při tvorbě vašeho webu s ním dostanete na úplně jinou úroveň.

Získat PREMIUM nebo stáhnout ZÁKLADNÍ verzi

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru