Inovativní Convesio získalo 5mil usd

Investice umožní společnosti Convesio urychlit vývoj jejího jedinečného řešení založeného na kontejnerech a pokračovat v narušování trhu, který se pomalu inovuje.

Toto kolo financování bylo zajištěno od vybrané skupiny soukromých investorů, z nichž někteří původně přispěli do crowdfundingového kola společnosti Convesio v roce 2019, které získalo více než 1 milion dolarů od více než 800 individuálních investorů.

Rozhodnutí dále investovat vyplynulo z úspěchů společnosti Convesio v posledních dvou letech, které potvrdily schopnosti platformy, a také z příležitostí, které představuje rostoucí trh, na němž většina konkurence stále nabízí složitá a nákladná řešení založená na starších technologiích.

Společnost TLC Creative Services se specializuje na pomoc velkým podnikům s osobními i virtuálními akcemi. Naše podnikání v oblasti virtuálních akcí se rychle rozšířilo a nabízíme přizpůsobitelné řešení platformy pro online setkání pro firemní klienty. Po stránce hostingových technologií jsme vyzkoušeli mnoho řešení, než jsme našli Convesio, včetně hostování vlastních serverů na Amazon Web Services. Tato řešení slibovala škálování a výkon, ale žádné z nich se nám nepodařilo prosadit bez výrazně vyšší režie, složitosti a nákladů. Technologie společnosti Convesio zcela zefektivnila náš proces pořádání bezchybných virtuálních akcí s tisíci účastníky a jejich tým odborníků je v pohotovosti pro podporu v reálném čase během našich živých akcí, takže vše probíhá hladce.

Troy Chollar, prezident

Financování umožní společnosti Convesio urychlit vývoj, zvýšit počet zaměstnanců a posílit obchodní a marketingové aktivity.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru