Nejlepší pluginy pro Vaše podnikání

WordPress již dávno není platforma určená jen pro osobní blogy.  Dnes již není problém mít na WordPressu postaven web, který vypadá a i funguje profesionálně. Existuje spousty vzhledů a pluginů, jenž udělají z obyčejného WordPressu skutečně funkční nástroj na vydělávání peněz. Dnes vám představím několik pluginů bez kterých se neobejdete.

Opening Hours

opening_hours_

Je plugin, který se bude hodit všem kdo provozují obchod, dílnu či jakoukoliv činnost co má otvírací hodiny. V pluginu lze nastavit od kdy do kdy máte otevřeno, a tento údaj zobrazovat vašim návštěvníkům. Nebylo ani zapomenuto na svátky či mimořádné události. Je k dispozici šikovný widget a shortcody. Potěší lokalizace do Češtiny.

opening_hours

Tento plugin vám sice zajistí, že zákaznici budou vědět kdy máte otevřeno, ale už jste dali světu vědět jak máte úžasné produkty? Na další stránce se dozvíte jak na to.

Stáhnout Opening Hours

[nextpage title=“Testimonials by Aihrus“]

Tesmonials by Aihrus

Máte například truhlářství a spousty spokojených zákazníků o kterých chcete dát světu vědět.  S tímto pluginem to není problém, stačí ho nainstalovat a v přehledné záložce Testmonials začít vyplňovat reference.

testmonialsPak již stačí využít šikovných widgetů a máte krásné reference na webu.

tesmonials_widget

Plugin podporuje i shortcody a má široké možnosti nastavení. Možná zamrzí absence lokalizace, ale naštěstí na přeložení  toho není tolik.

Stáhnout Testimonials by Auhrus

Je skvělé že již máte spokojené zákazníky, ale co ti ostatní? Je dobré jim dát o sobě vědět. A nejlépe přehledným widgetem Business Constact Widget

[nextpage title=“Business Contact Widget“]

Business contact widget

S tímto widgetem obsáhnete všechny informace na které si váš budoucí zákazník může vzpomenout. Lze zadat adresu, telefon, svojí polohu či i zobrazit mapu kde sídlíte.

 Business Contact WidgetJeVše je rozděleno do jednotlivých karet a tak se nemusíte bát, že vám informace o vás zahltí stránku.

 Business Contact Widget

Widget též podporuje odeslání vzkazu a tak vám neunikne žádný všetečný dotaz.

Stáhnout Business Contact Widget

Ale co když již spokojené zákazníky máte? Píšete skvělé návody a toužíte po zpětné vazbě od vašich čtenářů. Dejte jim možnost ohodnotit každý článek pomocí pluginu Rating-Widget: Star Rating System

[nextpage title=“Rating-Widget: Star Rating System“]

ratingwidget

Ratingwidget je jeden z nejpopulárnějších  systému na hodnocení článků.  Umožňuje vložit hodnocení pod článek či nad článek, a dává na výběr z různých grafických prvků které znázorňují hodnocení.

ratingwidget_hodnoceníPotěší povedený widget a administrace v Češtině. I přes množství kladů, je potřeba se zmínit o pár záporech tohoto widgetu. První je otravná registrace bez které widget nefunguje. To si tvůrce mohl odpustit. Sice výměnou za registraci získává uživatel pravidelné statistiky na email, jistě by to šlo i bez té registrace. Jako druhý zápor vnímám poměrně agresivní nucení placené verze. Chápu, že je za pluginem množství práce, ale lze poukazovat na RatingWidget Premium i citlivější formou.

Stáhnout Rating-Widget: Star Rating System

Někdy ale více řeknou obrázky více než slova a k tomu nejlépe se hodí Image Widget

[nextpage title=“Image Widget“]

image_widget

Pro uživatele není moc příjemné přidávat fotografie pomocí HTML kodu a proto je na to lepší využit nějaký plugin. Tento je přehledně vytvořený a mám s ním dobré zkušenosti.

image_widget_scr

Dnes jsem představil některé pluginy, které mohou pomoci vaše podnikání posunout dál. Je nemožné vyjmenovat všechny povedené a proto uvítám doporučení na další užitečné v komentářích.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru