Není jen Aliexpress, aneb nejlepší Dropshipping ze světa

 

Výběr dodavatelů je zásadním krokem, který musí učinit každý kdo to s prodejem přes dropshipping myslí vážně. Při hledání dodavatelů pro dropshipping je však třeba vzít v úvahu mnoho faktorů.

I když už víte, které produkty chcete prodávat, a jste si jisti, že se pro vaše podnikání osvědčí, musíte se ujistit, že najdete dodavatele dropshippingu, kteří vám poskytnou kvalitní služby, jaké si vaše podnikání zaslouží.

5 nejlepších dodavatelů Dropshippingu v roce 2021

Nyní, když jste pochopili důležitost dodavatelů dropshippingu, pojďme se ponořit do našeho seznamu nejlepších dropshippingových společností v roce 2021.

Oberlo

Oberlo je dropshippingová platforma, která usnadňuje vyhledávání produktů k prodeji. S Oberlo máte přístup k obrovskému množství různých produktů s dobrým potenciálem zisku na několik kliknutí. Ať už se jedná o módu, elektroniku, hračky, kosmetiku nebo další trendový produkt – Oberlo vám usnadní vyhledávání produktů od dropshippingových dodavatelů z celého světa a jejich okamžité přidání do vlastního internetového obchodu.

Dodavatelé Oberlo obvykle nabízejí různé způsoby dopravy pro doručení zboží až k zákazníkovi. Můžete se rozhodnout pro zasílání produktů prostřednictvím ePacket, Chinliexpra Post, AliExpress Shipping nebo UPS/DHL/FedEx. Dodavatelé mohou mít pobočky v různých zemích, takže dodací lhůty se mohou lišit v závislosti na tom, kam chcete, aby zboží odeslali. Přesto se můžete řídit těmito tipy pro přepravu, které vám usnadní život. Zajímavosti je kalkulačka profitu.

Oberlo nabízí základní účet zdarma a potom účet který nazývá Boss.

Předplatné

Free – zdarma, ale limit na 500 produktu
Boss – 29.90 USD/měs – plnohodnotný účet

Officiální plugin pro WordPress neexistuje, ale jsou pluginy třetích stran které umí Oberlo produkty importovat.

Aliexpress

AliExpress je online tržiště patřící čínské společnosti Alibaba, která se zabývá elektronickým obchodem. AliExpress nabízí miliony produktů a je typickým cílem mnoha dropshipperů. Na rozdíl od mnoha dodavatelů na velkoobchodních službách Alibaba umožňuje AliExpress objednávat jednotlivé kusy zboží. Tím odpadá nutnost skladovat vyhrazené zásoby mimo provozovnu, což vám umožňuje zasílat zboží přímo zákazníkům. Maloobchodníci se mohou zaregistrovat zdarma a najít miliony produktů za přijatelné ceny. Objednávat můžete přímo přes webové stránky, aniž byste museli mluvit přímo s dodavateli, což je výhoda v případě jazykové bariéry. AliExpress se také stará o veškeré sledování zásilek a oznámení. Existuje také řada velmi spolehlivých automatizačních nástrojů pro populární platformy včetně WordPressu,které automatizují plnění objednávek.

Většina dodavatelů AliExpress se nachází v Číně. To sice znamená levnější ceny a často i možnost dopravy po celém světě, ale doručení produktů přímo k zákazníkům do České Republiky může být pomalé. Nově do toho přibyla problematika DPH a cla, kterou naštěstí lze vyřešit objednáním zboží z evropy (nejčastěji Španělsko) kde má Ali skady také.

Předplatné

není, ale v zásadě neexistují pluginy pro WordPress které jsou zdarma. Vždy je třeba počítat s investicí 30-80 usd. Další drobnou nevýhodou je použitelnost pro CZ podmínky. U Aliexpressu je takový takový nešvar, že čím více obrázku a blikajícíh nápisů tím víc…. Zkrátka, z časového hlediska je nutné oproti jiným plaformám z popisu zboží odstraňovat mnohem více balastu.

Worldwide Brands

Worldwide Brands poskytuje adresář ověřených dropshipperů, velkoobchodů s velkým i malým objemem zboží a dovozců. Společnost sídlí na Floridě a má více než 20 let zkušeností s prověřováním svých dodavatelů.

Předplatné

Vyžadují jednorázový poplatek za celoživotní předplatné ve výši 299 USD, takže je trochu těžší službu vyzkoušet a určit, zda vám vyhovuje.

Pro WordPress přímo plugin neexistuje, ale společnost nabízí API. Připojení na toto API už poskytuje společností, které umožňují export do XML. A XML už snadno importujete například pomocí pluginu WP ALL Import. Jak vidíte je toto celé takové složité, ale ten kdo to chce rozjet dropshipping v USA a hledá americkou cestu tak to může být pro něj to pravé.

Banggood

Banggood je velký dodavatel dropshippingu z Číny s obrovským sortimentem produktů. Společnost je něco jako Aliexpress a přestože její výrobky pocházejí převážně z Číny, procházejí předtím, než jsou nabídnuty k prodeji, procesem kontroly kvality. Dnes nabízí API, jsou různé pluginy a samozřejmě propracovaný dropshipping program. Já je používal před lety kdy bylo dostupné pouze XML. Kvalita produktů byla dobrá a mají i sklady v Evropě.

Předplatné

není

Pro WordPress dnes existuje několik placených pluginů třetích stran.

BigBuy

BigBuy je B2B velkoobchodní platforma specializující se na dodávky široké škály produktů prodávaných online po celé Evropě. Jsou specialisty na dropshipping a zasílání velkého množství zboží. Konkurenční výhodou BigBuy jsou doplňkové služby, pokročilá logistika a výkonné technologie.

Předplatné

je velmi drahé, od 50 euro a ještě je nutné zaplatit za registraci a volitelně konektor do Wodpress. Tuto společnost nedoporučuji, ale protože patří mezi velké hráče tak nesmí v přehledu chybět. Jediný klad pro našince je, že existuje i lokalizace do našeho jazyka.

Bonus

Sunrise

Sunrise Wholesale jsem léta používal v USA. Služba nabízela tisice produktů hlavně pro dům a zahradu a její služby byli naprosto TOP. Skvělé obrázky, výborné popisky a fantastický zákaznický servis. Export zboží byl přes XML a byla i možnost propojení s eBay. Mimochodem marketplace jsou skvělé místo pro prodej dropship produktů, ale o tom někdy příště. Platba byla možná přes PayPal a měsíční předplatné mám dojem nebylo, pouze jednorázová platba.

Předplatné

Nyní jak koukám je předplatné 49 usd/měs a službu nelze použít z CZ. Škoda, ale možná přes nějaké VPN by to obějít šlo.

Dodavatelů pro Váš dropshipping obchod existuje mraky, ale chtěl jsem vypíchnout ty největší. Věřím, že tento přehled Vám pomůže a usnadní vstup do dropshipping podnikání.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru