Smash Balloon Social Photo Feed

CoSmash Balloon Social Photo Feed je bezplatný WordPress plugin, který umožňuje uživatelům vložit dynamický ovládací prvek do svého webu, který automaticky zobrazuje příspěvky z jejich sociálních sítí. Plugin funguje s Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Pinterest a RSS kanály. Uživatelé mohou upravovat vzhled, ve kterém se zobrazují zprávy, zahrnující barevné schéma, pořadí zpráv, počet zpráv atd. Plugin také umožňuje uživatelům nastavit, které služby budou zobrazeny, a nastavit různé filtry, aby zobrazili pouze ty zprávy, které se jim líbí.

Jak funguje:

Plugin může být vložen do webu pomocí shortcodu nebo dokonce do hlavičky nebo patičky webu. Po vložení plugin načte veškeré příspěvky z připojených sociálních sítí a zobrazí je v dynamickém ovládacím prvku. Uživatelé mohou přizpůsobit vzhled a filtry, aby zobrazili pouze ty zprávy, které se jim líbí.

Funkce:

Plugin poskytuje následující funkce:

– Zobrazí automaticky příspěvky z vybraných sociálních sítí.
– Uživatelé mohou upravit vzhled, ve kterém se zprávy zobrazují, včetně barvy, velikosti obrázků, popisků a pořadí zpráv.
– Umožňuje uživatelům nastavit různé filtry, aby zobrazili pouze ty zprávy, které se jim líbí.
– Umožňuje uživatelům vkládat dynamický ovládací prvek pomocí shortcodu nebo do hlavičky nebo patičky webu.

Hodnocení:

Plugin je oblíbeným doplňkem pro WordPress, protože uživatelům umožňuje snadno a rychle integrovat příspěvky ze sociálních sítí do svých webů. Uživatelé si mohou vybrat, které služby budou zobrazeny, a upravit vzhled, ve kterém se zprávy zobrazují. Navíc mohou filtrovat zprávy, aby zobrazili pouze ty, které se jim líbí. Plugin má velmi dobré hodnocení a je oblíbenou volbou pro uživatele WordPress.

STÁHNOUT

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru