Stránky pro půjčky

Máte zájem proniknout do oboru financí a hledáte ty správné stránky pro Vás? Chcete vytvoření webu na úvěry? Pak mám pro vás dobrou zprávu. Vytvořím Vám web, který bude dělat radost a hlavně podpoří Vaše podnikání. V dnešní době je důležité mít kvalitní, přehledné a dobře vypadající stránky. Vytvářím kvalitní a časem prověřené plně responzivní weby na půjčky, které se korektně zobrazí jak na počítači, tak mobilním telefonu či tabletu.

Web pro půjčky

Web stránky zpracuji tak, aby byl velmi dobře vyhledatelné jak na Google.cz, tak i na Seznam.cz. Web obsahuje mnoho interaktivních prvků, které adepty zaujmou a udrží na Vašem webu. Stránky pro s nabídkou půjček umožní návštěvníkům porovnávat mezi sebou půjčky a vybrat tu nejvhodnější. Zájemce o půjčku vyplní affiliate formulář a ten odešle zpracovateli půjček. Z každé realizované půjčky je možné získat atraktivní provize. Dle poskytovatele a výše půjčky je možné dosáhnout až na 3 000 kč. Na webu se nachází množství reklamních ploch pro bannery či reklamní články. Administrace webu umožňuje snadné přidávání půjček, web je plně zabezpečen proti malware a spyware. Dále lze využít ankety, sledovat co lidí hledají na webu a spousty dalších nadstandardních funkcí.

K dispozici jsou 3 základní vzhledy:

Demo1

Demo2

Demo3

Co web umí?

  • Web Vám umožní plnou správu všech Vašich činností, můžete přidávat stránky, texty, obrázky či ankety.
  • Ovladatelnost je velmi jednoduchá a do jeho obsluhy Vás zaškolím.
  • Web lze snadno rozšířit o další moduly.
  • Zájemce si bude moci zadat poptávku přímo z webového formuláře.
  • Nastavené automatické zálohování a ochrana proti malware.
  • V případě našeho hostingu zdarma CDN.
  • Snadná administrace a přidávání poskytovatelů úvěrů.

Pro vytvoření webu s půjčkami mi napište přes kontaktní formulář nebo se podívejte do obchodu zda není některý na prodej.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru