Top 3 SEO pluginy pro WordPress

SEO je zásadní součástí každé webové stránky nebo blogu v dnešní době. Proto také existuje spousta SEO pluginů přímo v repository adresáři na WordPress.org. Dnes napíšu o pluginech, které jsou v tomto repository a tudíž zdarma, ale slibuji že v budoucnu udělám článek na jejich placené varianty.

Top 3 SEO pluginy pro WordPress

Proč byste měli používat SEO plugin?

Jak jsem již výše zmínil se SEO je velmi důležitou součástí, protože bez SEO se vaše webové stránky  nebudou dobře umisťovat ve výsledcích vyhledávání. Pokud nemáte moc představu o SEO a jste začátečník, pak není problém tyto pluginy používat téměř bez jakéhokoliv nastavování. Základní SEO nastavení udělají za vás.

Wordpress_SEO_By_Yoast - Top 3 SEO pluginy pro WordPress

V současné době jednička mezi SEO pluginy. Pracuje na principu aktivní SEO podpory která spočívá v aktivním navádění uživatele v ladění svého webu či článku aby byl pro vyhledávače nejsnáze přijatelný. Yoast za vás kontroluje zda stanovené klíčové slovo je v článku zvoleno vhodně a provádí celkovou SEO analýzu vašeho článku. Plugin je v částečně v Češtině.

Seo by Yoast - Top 3 SEO pluginy pro WordPress

Stáhnout Seo by Yoast

[nextpage title=“All in One SEO Pack“]

all_in_One_SEO_Pack - Top 3 SEO pluginy pro WordPress

 

Oblíbený plugin v našich luzích a hájích, který používá mnoho lidí a i já k nim patřím. K jeho výhodám výhodám patří lokalizace do Češtiny a snadné nastavení.  Tento plugin je k dispozici zdarma, ale má i placenou variantu. Umí optimalizovat název stránky, její popis, klíčová slova a spousty dalšího pro vyhledávače Google, Bing a Yahoo a v neposlední řadě i pro náš Seznam.

all_in_One_SEO_Pack_náhled - Top 3 SEO pluginy pro WordPress

 

Stáhnout All in One SEO Pack

[nextpage title=“SEO Ultimate“]

SEO Ultimate - SEO pluginy pro WordPress

SEO Ultimate je další all-in-one SEO plugin s pokročilými  funkcemi. Tento plugin je modulární a funguje na principu jednotlivých modulů. Každý modul umí nějakou specialitku a proto máte ve výsledku stovky funkcí, které přemění váš web v doslova ráj pro vyhledávače. Plugin je klasicky česko-anglicky a je určen spíše pro pokročilé uživatele. K jeho pochopení budete potřebovat více času, ale výsledek za to bude stát.

 ultimáte seo náhled

Stáhnout SEO Ultimate

Které pluginy řadíte vy mezi Top 3 SEO pluginy pro WordPress? Napište v komentářích své favority a zda používáte pluginy zdarma či placené.

[mashshare]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru