Změna majitele Webtrhu

Sotva před rokem a půl jsem psal o tom, že Webtrh změnil majitele. Byl jsem zvědavý co změna majitele přinese, protože od One man show se Webtrh přestěhoval pod křídla silné finanční skupiny. Čekal jsem spousty změn a hlavně synergie s ostatními části skupiny. Dnes už víme výsledek. Změna se z mého pohledu udála napůl. Na jedné straně vznikl nepopulární vzhled, na druhé přeci jen pár novinek o kterých si myslím že jsou užitečné přibylo. Pod křídli DECP se zavedl Premium model Webtrhu, existuje garance plateb a lze si například i nechat prolustrovat potencionálního obchodního partnera v nebankovním registru.

Nyní přichází nový majitel kterým je společnost Netter s.r.o., a slibují změny.  Aktuálně mají v plánu následující změny:

Webtrh katalog
Katalog freelancerů, firem poskytujících IT služby. Hodnocení, recenze.

Webtrh WordPress hosting
Vytvoření specializovaného hostingu pro WordPress weby. Rozdíl oproti standardním WP hostingům je ve využití cachovaného serverového prostředí pomocí Varnish, kde se dosahuje lepší odezvy serveru. Ke každému hostingu bychom jako bonus dávali zdarma premium plugin, který by hlídal pozice ve vyhledávači Google pro zadaná klíčová slova.

Webtrh úložiště dat
Vytvoření úložiště dat pro soubory.

Tvorba a prodej WordPress šablon
Tvorba a prodej jednoduchých originálních WordPress šablon s možností jejich úpravy, resp. vývoje na míru. S využitím Visual Composer builderu.

Webtrh akademie
Výuková videa pro lidi, kteří chtějí rozšířit své znalosti v oblasti vývoje, marketingu, SEO, podnikání s následnými testy a certifikacemi.

Kolo štěstí
Každý den možnost zatočení o různé ceny (kredity, SEO analýzy, technické anylýzy, premium licence pluginů). Spíše jen pro zábavu 🙂

Podvody
Sekce, ve které budete zveřejňovat podvody firem. Vyhledávání podle názvu firmy pro kontrolu subjektu. Jako bonus pak případná lustrace subjektu.

Znalostní testy
Pro uživatele bychom vytvořili testy znalostí a dovedností v určitých oborech (SEO, php, marketing, WordPress) a výsledky následně zveřejňovali na jejich profilech. Myšlenka zde je taková dát poptávajícím dodatečné informace o schopnostech případných žadatelů o práci/projekt. Připadné propojení s profilem v katalogu.

Analytický nástroj
Nástroj pro kompletní analýzu webu. On-page, klíčová slova, chyby, indexace, zpětné odkazy.

Za mne jsou to dobré nápady, jen bych se přimlouval ještě za vrácení podpisů a vyřešení multiúčtu. Přeji novému majiteli hodně štěstí a gratuluji ke koupi.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru