Ahrefs

Ahrefs je skvělý nástroj na analýzu zpětných odkazů, analýzu konkurence, analýzu obsahu stránek a nástroj pro získávání návrhu klíčových slov.

Existuje pro něj skvělý plugin pro WordPress, který umožňuje například:

Index zpětných odkazů

Ahrefs se může pochlubit největším indexem živých zpětných odkazů na světě. Aktualizuje se o nová data každých 15-30 minut. Údaje o zpětném odkazu používá k výpočtu proprietárních metrik: Ahrefs Rank, Hodnocení domény a Hodnocení URL.

Integrace Google Analytics

Na rozdíl od jiných pluginů nestahuje data pouze do vaší administrace WordPressu, ale zobrazuje vám stejné informace, které vidíte na hlavním panelu Google Analytics. Analyzuje vaše údaje o provozu a konverzích,  a poskytuje představu o tom, co dělat dál, k získání větší návštěvnosti webu.

Integrace Google Search Console

Plugin má propojení do Google Search Console, aby poskytl lepší doporučení cílových klíčových slov pro vaše příspěvky. Analyzuje data vašich klíčových slov, aby vám poskytl návrhy, jak přesměrovat nebo sloučit váš obsah.

Audit obsahu

Kombinuje data z našeho indexu zpětných odkazů společně s vaším účtem Google Analytics a Search Console, aby vám poskytl cílená doporučení, jak vylepšit svůj obsah tak, větší návstěvnost.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru