Jak na duplicitní příspěvky: WP-eDel post copies Options

Duplicitní příspěvky nejsou až tak neobvyklým jevem jak se na první pohled může zdát. Stačí pokud máte redakci a více Vás vkládá články ze společného úložiště. Pak se může velmi dobře stát, že jeden článek je v je vložen s menším odstupem dvakrát. Pak ještě existuje jedna skupina lidí co tyto duplicity řeší, jsou to tvz. autoblogeři.

Autobloging je činnost při které nepracuje web klasickým způsobem kdy skrze něj autor publikuje své články, ale obsah se publikuje pomocí robota. Nejčastější to bývají obsahy RSS kanálů či Youtube videí. Takový to web pak funguje automatizovaně a téměř nepotřebuje žádné zásahy uživatel. Asi nejznámějším robotem je plugin WPRobot.

Ti pro změnu mají problém v tom, že mnohdy v poskytovatele obsahu a to zvláště u zpravodajství několikrát denně vloží do RSS kanálu odkaz článek kde se změnila nepatrná část. V RSS kanálu se to objeví jako nová zpráva, přestože je mnohdy duplicitní. A pro tyto všechny je zde plugin:

WP-eDel post copies Options.

WP-eDel-post-copies-Options

Tento nenáročný plugin za Vás udělá otravnou práci ve formě procházení článků a hledání duplicit. Dokáže projít celý váš archív a najít duplicitní články. Ty může jen vypsat nebo rovnou smazat. Práci lze zautomatizovat vestavěným Cronem (časovačem) a jak se říká: mít vše hotovo. Plugin umí vyhledávat jak v obsahu tak i v nadpisech a stejně tak mu nedělá problém se některým rubrikám vyhnout.

Stáhnout WP-eDel post copies Options

Jaký používáte vy plugin na automatizované mazání článku? Napište své zkušenosti do diskuze.

[mashshare]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru