Top 3 pluginy pro články od čtenářů

Někdy je třeba postavit web kde je třeba povolit čtenářům vkládat texty a obrázky. Typicky třeba u kuchařky, ale jistě by se našlo více příkladů. Jedna z možností je prostě uživatelům povolit registraci a nechat je tvořit obsah. Nicméně ne vždy je tato možnost žádoucí. Dovedu si představit, že nechcete pustit návštěvníky do útrob vašeho webu, či že to prostě do konceptu webu nezapadá. Naštěstí tuto situaci zachraňují pluginy. Dnes představím top 3 pluginy pro články od čtenářů, které dle mého se své úlohy zhostili více než znamenitě.

TT Guest Post Submit

TT_Guest_Post_Submit

Tento plugin patří k nejoblíbenějším a i já jsem ho na pár projektech použil. Je snadno ovladatelný, nezatěžuje DB a dobře vypadá. Po stránce administrátora nabízí třeba navolení děkovné hlášky po odeslání formuláře, či zaslání informace na e-mail administrátora o vložení nového obsahu.

TT_Guest_Post_Submit_formulář

Plugin se vkládá na stránky přes Shortcody a tak není problém ho v podstatě umístit kamkoliv na váš web.

Stáhnout TT Guest Post Submit

[nextpage title=“Guest Posts“]

Guest Posts

Podobně jako TT Guest Post Submit nabízí i tento plugin vkládání článků od čtenářů. Má poměrně rozsáhlé možnosti (PRO varianta) a tak lze navolit téměř cokoliv co vás napadne. Verze zdarma je na nastavení chudá, ale většině uživatelů nejspíše toho moc chybět nebude. Guest Posts jak jsem již naznačil též disponuje variantou PRO, jenž je placená a nabízí pár vychytávek navíc jako je například kontrola na duplicitu vkládaného textu. Což se hodí, protože verze zdarma nemá Captchtu.

guest_posts_formulář

Stáhnout Guest Posts

[nextpage title=“Guest Post Simplified“]

Guest_Post_Simplified

Velmi jednoduchý plugin, který pouze stáhnete a nainstalujete. Nic více dělat nemusíte až na vložení shortcodu tam kde chcete mít formulář pro články od čtenářů.  Jak jednoduché, že? Bohužel jednoduchost si vybírá daň v podobě nemožnosti konfigurace a to že chybí některé věci vyslovené zamrzí.

Guest Post Simplified_formulář

Stáhnout Guest Post Simplified

Jaké máte zkušenosti s pluginy pro články od čtenářů vy? A s jakým máte nejlepší zkušenosti? Podělte se o své poznatky do komentářů.

[mashshare]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru