Co se stalo v září 2022

Po delší odmlce se vracím s pravidelným souhrnem dění na SuperWeby.cz za předchozí měsíc. Zveřejnil jsem 11 článků a předělal 4 oborové weby. Bylo toho prostě hodně a nyní to popíšu podrobněji.

Server

Přestože v máme v CZ spousty hostingů jako je Wedos, tak já stále pro sebe a své zákazníky posiluji především v serverech. I září bylo ve znamení dalšího posílení kapacity a pořídil jsem další server. To si zároveň vyžádalo i migraci některých webu z jiných serverů na nový, pro lepší optimalizaci zátěže. Nyní mám dostatek kapacity a mohu stavět další weby, e-shopy a agregátory.

Články

Tento měsíc se podařilo zveřejnit 11 článků, což je sice méně než jsem plánoval pro rok 2022, ale pro změnu má tento server profesionální redakci. Nové píše skvělé články LAM a Míša Dočkalová, které mimo textu pro tento web píše i skvělé knihy, tak si nějakou nezapomeňte koupit. Z článků za září bych rád vypíchnul její článek s názvem Víte, proč je důležité mít v e-shopu procesy?, který pojednává o tom, že je fakt mít důležité v e-shopu standartizované procesy. Jejich přítomnost Vám neuvěřitelně zefektivní provoz e-shopu. Pak bych rád ještě vypíchnul článek na naše oblíbené téma dropshipping, které napsal LAM a pod poměrně jednoduchým názvem Jak začít s dropshippingem shrnuje jednoduše základní fakta o dropshippingu. V září se obnovila i oblíbena rubrika Slovníček, kde přibylo pár nových hesel.

Weby

Předělal jsem 4 oborové weby, které evolučně přecházejí na novou generaci webového řešení. Vyjma naší šablony je u oborových webu nasazen SuperWeby editor, který přináší nové funkce a další optimalizaci kodu. V tomto editoru bude vyvíjena většina nových webu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru