Co znamená zpětný odkaz ve WordPressu?

Zpětný odkaz ve WordPressu je odkaz na jinou webovou stránku, která je obvykle součástí jiných stránek postavených na WordPressu. Tyto odkazy mohou být buď dofollow, nebo nofollow. Odkaz nofollow je takový, u kterého není znám zdroj odkazu. WordPress podporuje oba typy odkazů, ale je lepší používat pouze odkazy dofollow.

Zpětný odkaz nofollow nepředává vašemu blogu žádný link juice a vyhledávače tyto odkazy přeskakují odkazy. Pro zlepšení hodnocení blogu a získání větší organické návštěvnosti je důležité používat kvalitní zpětné odkazy. Na vytvořit kvalitní zpětný odkaz, odešlete jej na vysoce autoritativní webové stránky. Zpětný odkaz by měl obsahovat popis cílového obsahu. Obecný přehled nebude stačit. Můžete použít např. Klíčová slova pro zacílení zpětných odkazů. Dodržováním těchto strategií zlepšíte SEO vašeho webu. Pokud použijete klíčová slova, která souvisejí s vaším zaměřením, zlepšíte viditelnost svých stránek. Kromě zpětného odkazu můžete použít také pluginy pro WordPress, které zvýší efekt SEO a vytvoří více zpětných odkazů. Tyto pluginy jsou vyzkoušené a otestované. Pokud chcete zvýšit počet zpětných odkazů na svém webu, můžete použít MonsterInsights. Existuje mnoho způsobů, jak zobrazit zdroje odkazů v nástroji Google Analytics.
Se zachycením zpětných odkazů vám může pomoci doplněk pro WordPress, který nabízí kompletní informace o webu.

Zpětné odkazy jsou příchozí odkazy na vaše webové stránky, a čím více jich máte, tím důvěryhodněji a populárněji se budete jevit ve
vyhledávačích. Naštěstí pluginy pro WordPress zpětné odkazy tento proces usnadňují. Umožňují sledovat vlastní zpětné odkazy i zpětné odkazy vašich konkurentů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru