Halloweenské slevy

Blíží se populární Halloween, který se slaví hlavně v anglosaských zemích a je to zároveň čas zajímavých slev.  Spousta lidí si myslí, že zajímavé slevy jsou jen na Black Freeday či Cyber Monday, ale není tomu tak a i o Halloweenu se dá slušně ušetřit. Jelikož u nás se Halloween téměř neslaví a už vůbec na něj nereagují české hostingové společnosti budou všechny dnešní slevy ze zahraničí, ale to správného WordPressáka nezastaví 🙂

 

WpEngine

Je populární hoster, specialista na WordPress který nabízí fantastickou optimalizaci pro stránky postavené na WordPressu. Nedávno na sebe upozornil tím, že koupil jinou populární firmu a to StudioPress, což je pro změnu bývalá hvězda WordPress Themes.

Slevový kod pro Halloween je : wpe20off

Uplatněním kuponu získáte slevu 20% na hosting.

GoDaddy

Kdo by neznal tohoto hlavně doménového registrátora. Jedná se o největšího hráče na světě, který zasahuje do všech myslitelných oblastí internetu.

Slevový kod pro Halloween je: cjc2off30

Slevu lze uplatnit na domény, hosting, web builders a další. A je to na krásná 30% sleva na objednávku.

HostGator

A na závěr jsem si nechal jednu slevovou bombu.  Za pouhej 1 cent, ano je to fakt jeden poctivej americkej cent získáte měsíční hosting u giganta ve světě hostingu  Slevu není třeba nikam zadávat, stačí rychle běžet na jejich webovky.

 

A protože jsem na Vás hodný, všechny tyto suprové slevy jsem vám přinesl bez affiliate kodu a je to muj Halloweenský dárek zdarma pro vás 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru