Je koronavir příležitost pro dropshipping?

Spousta z nás se náhle ocitla v době koronaviru doma, ať už z důvodu překážky na straně zaměstnavatele či nemožnosti chodit za zákazníky. Ovšem každá situace i ta sebešpatnější přináší nové příležitosti. Pro mnohé z nás je současný stav příležitost se zastavit, zamyslet se nad svým životem, a pomyslně otočit list.

Koronavirus mění spousty návyků a mezi nimi i zvyky v nakupování. Spousta nákupu se přesunula do online a čísla tomu napovídají. Kvůli karanténě mají obchodníci spousty objednávek na šicí stroje, látky a vše okolo ručních prací. I sportovní obchody mají žně, na dračku jdou elektrokola, koloběžky či cyklistické trenažery. Nesmím zapomenout na deskové hry, nebo i ty počítačové či ty pro dospělé (malé promo: k prodeji je doména paulawild.cz).
Prostě e-shopy frčí a je možná nyní je ten správný čas chytit příležitost za pačesy a rozjet e-shop.

Dropshipping

Do budoucna se předpokládá jejich konjuktura a kdy je lepší čas začít než při stoupajícím trendu. Není nutné začít přemýšlet ihned v milionových nákladech, ale pro začátek je lepší zkusit e-shop zlehka, osahat si jak to chodí a vyzkoušet si zda je to pro Vás. Pro tyto příležitosti se ideálně hodí tvz. dropshipping, kdy pouze provozujete eshop, ale všechny objednávky za Vás vyřizuje dodavatel. Já takovéto e-shopy nabízím a je velmi snadné je používat. Nemusíte řešit obvyklé problémy dodavatelů, jako je dostatek cash flow na skladové zásoby, logistiku, reklamace či focení produktů a vytváření textů. Toto vše za vás vytvoří dodavatel a je to zdarma. Váš úkol je přivádět na e-shop návštěvníky a o vše ostatní se stará dodavatel. Obvykle nabízím vždy dostatek hotových e-shopů na prodej, ale není problém se domluvit na něčem jiném. Mám k dispozici několik desítek dodavatelů na které lze e-shop napojit a tak lze nechat svojí fantazii popustit v tom v čem chcete dělat.

Využijte současné situace pro nový začátek. Pro Váš lepší život a pro otočení listu ve vašem životě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru