WordPress Cache

Větší weby postavené na WordPressu je vhodné optimalizovat. Používají se k tomu různé optimalizační techniky, od komprese obrázků, přes minifikaci JS a CSS souborů až po používání CDN služeb. Další populární technikou pro optimalizaci stránek postavených na WordPressu je použití tvz. Cache. Základní funkcionalita všech cachovacích pluginů spočívá v tom, že nejčastěji zobrazované stránky převede do statického souboru a uloží do speciálního adresáře ze kterého se návštěvníkům tyto stránky načítají. Výhodou této optimalizace je, že se stránky načítají velmi rychle.

Protože je cachovacích pluginu pro WordPress spoustu, rozhodl jsem se Vám představit ty nejlepší.

1, WP Fastest Cache

asi nejlepší cachovací plugin v součastnosti. Mimo množství nastavení je skvělý tím, že funguje i bez nastavení naprosto fantasticky a opravdu významně zrychlý web. Stahujte zde

2, Cache Enabler

Je nenápadný, ale poměrně výkonný plugin pro vygenerování cache. Je určen především pro uživatele kteří nechtějí nic nastavovat. Zároveň je to jeho největší nevýhoda.

Stahujte zde

3, Comet Cache

Je taková zlatá střední cesta. Má dostatek nastavení i dokáže fungovat sám o sobě bez jakýchkoliv zásahů. Výkonem neomráčí, ale také se nekrčí v koutě. Prostě tento plugin je takový ten střed co ničím neomráčí, ale také ani neurazí.

Stahujte zde

4, WP Super Cache

Nekorunovaný mediální král, který v základu zklame. Přestože má skvělou podporu od tvůrců šablon, též ho podporují různé hostingy tak pokud se neponoříte do hlubin nastavení je výkone není oslňující. Vyplatí se studovat návody jak tento plugin nastavit a on se vám odmění výborným výkonem.

Stahujte zde

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru