Co se nového stalo v říjnu

Poslední dobou jsem se opět začal výrazně věnovat tomuto portálu, a proto by bylo škoda si jednou měsíčně nezrekapitulovat co se zde událo nového.  Podzim se ideálně hodí k nasazování nových webu, protože lze ještě stihnout sezonu a rychleji se vrátí vstupní náklady. Proto i já jsem se zaměřil na větší vývoj nových webu a nová nabídka v Obchodu je toho důkazem.

LozniTextil.cz

Nový dropshop který je zaměřen na ložní textil a vše okolo. Zboží je trendy a díky atraktivnímu dodavateli (Brotex) je zaručena kvalita produktu. E-shop je plně automatický a mimo marketingu nemusíte nic řešit. O vše se postará partnerská firma a vy se mezitím můžete soustředit na ostatní věci.

Prohlédnout

 

TapetyHned.cz

Dropshop na ložní textil není jediný, který sem tento měsíc vytvoř. Též jsem vytvořil dropshop na tapety, který je postaven na stejném enginu. I pro tento dropshop platí, že je vše naprosto automatické. Z e-shopu se objednávky automaticky přenáší do partnerského rozhraní u dodavatele a ten se dále stará o vše. Vyřizuje objednávky, balení zboží, expedici a reklamace. Co víc si přát…

Prohlednout

Covid19unas.cz

Tento web se věnuje jak je již naznačeno jeho názvem problematice Covidu-19. Informací je mnoho a málokdo má je čas všude možně na internetu hledat. Web Covid19unas.cz tento problém řeší a agreguje ty nejzajímavější články na internetu na jednom místě. A jak je u mých webu zvykem, vše je automatické a stačí jen nasadit reklamy.

Prohlednout

Nejenom tvorbě e-shopů jsem se v říjnu věnoval, ale i jsem začal psát zajímavé články nejenom ze světa WordPressu. Vytvořil jsem pár nových hesel do Slovníčku, který se Vám bude jistě někdy bude hodit. Z klasických článků doporučuji 5 nejlepších nástrojů pro projektové řízení, kde s dozvíte jaké jsou dnes nejlepší nástroje pro freelancera na projektové řízení.

Věnoval jsem se též představení relativní novinky od Cloudflare, a to jejich pluginy pro optimalizaci WordPressu. A na závěr bych chtěl vypíchnout článek o tom co je favicon a jak jej nahrát do šablony.

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru