Co se stalo nového v březnu 2021

Původně jsem chtěl dělat pravidelné reporty, ale nakonec tomu osud chtěl, že jsem poslední napsal v říjnu 2020. Dlouho mne to mrzelo a když už jsem si uspořádal svůj čas tak, že jsem od začátku března začal opravdu pravidelně publikovat, tak nesmím zapomenout na „pravidelný report“.

Březen 2021

To byl měsíc především plodný na dlouhé články. Rozhodl jsem se psát méně článků, ale zato pořádných. S velkou informační hodnotou, plných užitečných linků na různé služby a projekty.

Jak vybudovat komunitní web

v tomto článku jsem udělal přehled možností jak vybudovat komunitní web. Dozvíte se v něm jak dnes fungují fora, které jsou úspěšná a zda se vyplatí dno nich jít. Věnoval jsem se též blogum, či komunitním webum postavených na oblíbeném pluginu BuddyPress.

Jak vybudovat PBN

první ze serie mega článků, kdy každý z nich obsahuje přes tisíc slov. Jedná se o hutné čtení ke kterému se budete jistě vracet. Popsal jsem kontroverzní historii i současnost PBN sítí, a i to jak se pomalu vrací do povědomí i současným webmasterum.

Je affiliate výdělečný?

druhým mega článkem v březnu byl článek o affiliate. I zde jsem se věnoval historii a popsal vývoj v oboru za posledních 10 let. Na konci článku jsem přidal pár tipu pro současný affiliate podnikání.

Co chystám?

po projektu SuperWeby.cz připravuji druhý stěžejní projekt z oblasti vývoje webu. Již brzo ho představím (v dubnu) a zatím mohu jen prozradit, že můj nový projekt umožní snadnou tvorbu webu pomocí drag and drop.  A to vše naprosto zdarma!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru