Co se stalo v listopadu 2022

S mírným zpožděním se vracím s pravidelným souhrnem dění na SuperWeby.cz za předchozí měsíc. Zveřejnil jsem 9 článků a nevytvořil a tentokrát žádný web na prodej. Nicméně neusnul jsem na vavřínech a budoval další vertikálu byznysu. V SuperWeby.cz netvoříme jen weby, ale řadu z nich provozujeme.  Zkušenosti z nich následně promítáme do všech ostatních webu.

Server

Přestože v máme v CZ spousty hostingů jako je Wedos, tak já stále pro sebe a své zákazníky posiluji především v serverech. I listopad bylo ve znamení dalšího posílení kapacity a pořídil jsem další server. Jak jsem min. měsíc anoncoval ohledně Black Friday a Cyber Mondey tak se stalo skutečností. Dokoupil jsem další servery.

Články

V listopadu se podařilo zveřejnit 9 článků, a příští měsíc plánuji opět navýšení. Nově píše skvělé články LAM a Míša Dočkalová, které mimo textu pro tento web píše i skvělé knihy, tak si nějakou nezapomeňte koupit. Z článků za listopad bych rád vypíchnul její článek s názvem Jak efektivně prodávat reklamu na svém webu, který pojednává o reklamě. Pak bych rád ještě vypíchnul článek o srovnávačích jenž představuje možnosti pro obchodníky. Srovnávače jedou u nás prim, ale mám takové tušení že budoucnost v je v marketplace.  I v listopadu pokračuje oblíbena rubrika Slovníček, kde přibylo pár nových hesel.

Weby

Jak jsem uvedl v perexu tento měsíc je bez nových webu, ale už nyní mohu slíbit že na prosinec budou minimálně 2 druhy e-shopu a doplnění vyprodaných. Musím Vám zákazníkům velmi poděkovat. Black Friday na SuperWeby.cz se velmi povedl. A na závěr trošku nepopulární oznam, ale je férové to říci. I u nás nastalo zvýšení nákladů a to jak ze strany poskytovatelů serveru (zejména za energie) tak i mzdových nákladů za redakci. Z tohoto důvodu jsem nucen od 1.1.2023 zvýšit cenu webu o 10 procent.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru