Co se stalo v říjnu 2022

S mírným zpožděním se vracím s pravidelným souhrnem dění na SuperWeby.cz za předchozí měsíc. Zveřejnil jsem 15 článků a vytvořil 6  webů na prodej. I tento měsíc toho bylo hodně a nyní to popíšu podrobněji.

Server

Přestože v máme v CZ spousty hostingů jako je Wedos, tak já stále pro sebe a své zákazníky posiluji především v serverech. I říjen bylo ve znamení dalšího posílení kapacity a pořídil jsem další server. Vzhledem k navyšování cen využiji blížícího se Black Friday a Cyber Mondey a preventivně nakoupím další servery.

Články

V říjnu se podařilo zveřejnit 15 článků, a příští měsíc plánuji opět navýšení. Nově píše skvělé články LAM a Míša Dočkalová, které mimo textu pro tento web píše i skvělé knihy, tak si nějakou nezapomeňte koupit. Z článků za září bych rád vypíchnul její článek s názvem Jak nakupovat na Aliexpressu, který pojednává o nakupování na nejpopulárnější Čínské platformě. Pak bych rád ještě vypíchnul článek o marketplace, jenž představuje možnosti pro obchodníky. Mimochodem na západ od našich hranic už představuje více než 50 procent obratu u obchodníků.  I v říjnu pokračuje oblíbena rubrika Slovníček, kde přibylo pár nových hesel.

Weby

Vytvořil jsem 4 oborové weby, které evolučně přecházejí na novou generaci webového řešení. Vyjma naší šablony je u oborových webu nasazen SuperWeby editor, který přináší nové funkce a další optimalizaci kodu. V tomto editoru bude vyvíjena většina nových webu. Dále došlo na staronové zařazení 2 magazínů do prodeje.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru