WordPress login

Pokud jste ve WordPressu začátečníci, pravděpodobně ještě neznáte jeho různé funkce. Pokud jste máte potíže s přihlášením ke svému účtu, pak je tento článek určen právě vám. V tomto článku se dozvíte, jak najít svou přihlašovací adresu WordPressu a další důležité věci týkající se procesu přihlašování.

Jaký význam má přihlašovací stránka?

Nejdříve je třeba znát význam přihlašovací stránky WordPressu. Poté, co jste si nainstalovali WordPress, můžete nyní přistupovat k ovládacímu panelu správce svých webových stránek. Abyste to však mohli udělat, budete muset projít přes Přihlašovací stránku. Bez přihlášení do WordPressu nebudete moci přistupovat ke správcovské části svého webu. Právě tam budete moci provádět důležité změny na svém webu. Přihlašovací stránka vám poskytne úplnou
kontrolu nad vaším blogem. V tom spočívá význam přihlašovací stránky. A právě proto je důležité, abyste věděli kde přihlašovací stránku najdete.

Jak najít přihlašovací stránku?

Pro mnoho začátečníků ve WordPressu je první věcí, kterou chtějí vědět, jak najít přihlašovací stránku. Je to ve skutečnosti velmi snadné najít. Stačí, když na konec adresy URL svého webu přidáte /admin/ nebo /login/. webové stránky. Když to uděláte, budete přesměrováni na přihlašovací stránku vašeho webu. V případě, že to uděláte a nepůjde to vás to na přihlašovací stránku nepřenese, pak vězte, že existuje i jiný způsob. Musíte přidat /wp-login.php na konec adresy URL vašeho webu. Výše uvedené pokyny fungují, pokud se snažíte dostat na přihlašovací stránku v čerstvé instalaci WordPressu.

Pokud je na adrese jste nainstalovali WordPress do podadresáře, je třeba udělat toto. Musíte přidat /login/ nebo /wp-login.php za podadresář nebo subdoménu. Pokud nechcete pokaždé zadávat žádný z těchto údajů, pak co můžete udělat, je přidat do záložek. Můžete také využít možnosti „Zapamatovat si mě“ ve WordPressu. Díky tomu zůstanete přihlášeni po dobu několik dní. Tato možnost je určena pro ty, kteří se nechtějí přihlašovat pokaždé, když chtějí přistupovat ke svému systému WordPress přihlášení. To však bude záviset na tom, jak jsou ve vašem počítači nastaveny soubory cookie.

Přesunutí přihlašovací stránky

Získání přístupu k přihlašovací stránce WordPressu je nezbytným úkolem pro všechny uživatele. Jak vidíte z návodu výše, je to snadná věc. Dalším úkolem, který potřebujete znát, je přesunutí přihlašovací stránky. To má odradit ty, kteří chtějí na vaše webové stránky zaútočit. Chcete-li to provést, musíte změnit adresu URL, kterou používáte pro přístup k vašemu webu. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je použití bezplatného pluginu, jako je například WPS Hide Login.
K dnešnímu dni tento plugin používá 800 000 uživatelů. Jedná se o velmi nenáročný doplněk, který nemění žádné soubory v jádře.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru