Co je to Child theme

Child šablona WordPressu je skvělý způsob, jak přizpůsobit téma, aniž by bylo nutné ho zcela přepracovat. Vytvoření Child šablony je dobrou volbou v případě, že chcete provést několik drobných změn v tématu, ale ne tolik, abyste ho mohli změnit celý vzhled. Pokud zjistíte, že potřebujete na tématu změnit hodně věcí, možná je čas na to, abyste poohlédnout se po jiném tématu.

Název Child šablony by měl odpovídat názvu hlavní šablony. Child šablona nemůže přepsat soubory PHP rodičovského motivu. Musí se shodovat s názvem a názvem adresáře hlavní šablony. Použití child šablony vám také umožní přidat další funkce. Například můžete přidat šablonu stránky nebo šablonu příspěvku do své webové stránky. Pomocí child šablony můžete také upravit vzhled hlavní šanůpmy. Child šablonu lze zkopírovat z hlavní šablony nebo z nastavení nástroje pro přizpůsobení. Bude mít název který jste mu dali při vytváření hlavní šablony. Poté jej můžete aktivovat a podívat se, jak vypadá. Toto je rychlý a snadný způsob, jak provést mnoho změn. Měli byste jej však používat opatrně.

Další velkou výhodou použití child šablony je, že vám umožňuje přizpůsobit vzhled a ovládání vašeho webových stránek. Můžete změnit barevné schéma, písma a dokonce i rozvržení. Můžete také určit, která zařízení se má váš obsah zobrazovat. Child šablony jsou pro vývojáře skvělá, protože jsou velmi flexibilní a umožňují rychlé změny. Také nezpomalují vaše webové stránky

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru