Co to je: Featured Image?

Doporučený obrázek (Featured Image) ve WordPressu je fotografie nebo obrázek, který se zobrazuje v záhlaví vašeho webu. Může se zobrazovat na domovské stránce, stránkách blogu a dalších stránkách, na kterých se zobrazují příspěvky. Doporučený obrázek může mít různé velikosti.

WordPress automaticky změní velikost obrázků tak, aby se vešly do zobrazení. Doporučené obrázky mohou mít velikost až 1200 x 630.
pixelů. Doporučený obrázek je ústředním prvkem designu a obsahu webu WordPress. Funguje jako hlavní postava jednoho příspěvku blogu, ale používá se také k reprezentaci celého webu. Vývojáři motivů pro WordPress mohou usnadnit uživatelům zobrazit doporučený obrázek tím, že do něj vloží jednoduchý úryvek kódu. Doporučené obrázky jsou také důležité pro SEO. Doporučený obrázek reprezentuje váš příspěvek na sociálních sítích, takže je to musí vypadat dobře. Obrázek by měl být také optimalizovaný a měl by obsahovat relevantní klíčová slova v poli Alt Text.

Jako doporučený obrázek může fungovat i abstraktní obrázek nebo fotografie. Jen se ujistěte, že je relevantní pro váš příspěvek. Doporučené obrázky mohou také pomoci zlepšit dobu načítání stránky. Použití obrázků, které jsou relevantní pro váš obsah, je nezbytnou součástí SEO. Pokud například píšete blog o jídle, můžete použít aktuální fotografii jídla, o kterém píšete. Stejně tak pokud píšete o svatbě, můžete chtít použít fotografii obrázek nevěsty a ženicha, kteří drží kytici. Můžete také použít vlastní grafické obrázky, které mohou obsahovat vaše logo nebo název značky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru