Optimalizace JS

JS je zkratka pro Javascript, což je skriptovací jazyk používaný především pro vývoj front-endu. Je jedním z webových programovacích jazyků s otevřeným zdrojovým kódem a díky jeho stále rostoucí popularitě se stal nezbytnou součástí webových aplikací každého vývojáře.

Co je optimalizace JS ve WordPressu

Optimalizaci JS ve WordPressu lze definovat jako proces, jehož cílem je snížit velikost, počet a dobu provádění JS souborů za účelem zvýšení výkonu přední části webu WordPress. Tuto optimalizaci lze provádět pomocí provedením změn v kódu nebo změnou/odstraněním zásuvných modulů a témat. Ačkoli byl JavaScript původně navržen pro manipulaci s hypertextovými stránkami uvnitř webových prohlížečů, byl v posledních letech rozšířen tak, aby poskytoval jazyk pro skripty příkazového řádku a programy na straně serveru. Poskytuje konstrukce určené k vytváření „skriptovatelných“ aplikací. Každodenní používání JavaScriptu umožňuje tvůrcům webových stránek vytvářet dynamické stránky interaktivnější tím, že využijí toho, že prohlížeč uživatele má JavaScript povolen.

Optimalizace JS je vynikající technikou pro zlepšení výkonu a rychlosti webu, ale neměla by probíhat na úrovni na úkor funkčnosti přední části webu. Pokud budete pokračovat v nadměrné optimalizaci pro JS, můžete ztratit schopnost vykonávat některé funkce front-endu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nákupní košík
Přejít nahoru